Data ważności ogłoszenia: 13 października 2024 (niedziela)

Pomoc nauczyciela k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 120 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. PUŁKÓW PIECHOTY "DZIECI WARSZAWY"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/11553

Miejsce pracy: Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- wspieranie nauczyciela w organizowaniu uczniom czasu wolnego w sposób angażujący i kreatywny; - odprowadzanie uczniów do toalety, w tym uczniów z niepełnosprawnością; pomoc uczniom z niepełnosprawnością w
czynnościach higienicznych; asystowanie uczniom z niepełnosprawnością podczas posiłków; sprzątanie pomocy dydaktycznych oraz utrzymywanie porządku w klasie;
- pomoc uczniom w ubieraniu się i rozbieraniu, szczególnie tym z niepełnosprawnością;
- wspieranie uczniów podczas zabawy i zajęć grupowych;
- opieka nad uczniami podczas spacerów, zabawy na świeżym powietrzu oraz wycieczek (wspólnie z nauczycielem); - wspieranie nauczyciela w prowadzeniu zajęć, w tym artystycznych; rozdawanie oraz
zbieranie pomocy dydaktycznych; utrzymanie spokoju podczas zajęć dydaktycznych (wspólnie z nauczycielem);
- pomoc uczniom z niepełnosprawnością w codziennych czynnościach oraz zapewnienie im odpowiedniego wsparcia edukacyjnego;
- pomoc uczniowi w redagowaniu pojedynczych notatek z lekcji;
- wyjaśnianie uczniowi treści dłuższych poleceń ustnych;
- eliminowanie dystraktorów z otoczenia ucznia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia dodatkowo: premia regulaminowa, dodtake funkcyjny, wysługa lat zależna od stażu pracy - wynagrodzenie w sumie nie niższe niż minimalna krajowa.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent nauczyciela w szkole
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Woźny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: miesiąc doświadczenia zawodowego. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Do wynagrodzenia dodatkowo: premia regulaminowa, dodatek funkcyjny, wysługa lat zależna od stażu pracy - wynagrodzenie w sumie nie niższe niż minimalna krajowa.

Godziny pracy: 8:00-16:00.

[Zgłoszenia: e-mail: sp120@eduwarszawa.pl, tel. 22 277 14 00]

NIP: 1131884218
REGON: 000801562
Adres: Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 277 14 00
E-mail: sp120@eduwarszawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-10-04