Data ważności ogłoszenia: 25 października 2024 (piątek)

Specjalista ds. harmonogrowania - Rybnik, śląskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: POLIMEX MOSTOSTAL SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1905

Miejsce pracy: 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Stała koordynacja pomiędzy firmami oraz nadzór i korekta bieżących harmonogramów podwykonawców oraz harmonogrowania realizacyjnego. Wymagane wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo, 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskie na poziomie B2. Praca od 01.12.2024 do 31.12.2026. Praca w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz 07:00 do 15:00. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz e-mailowy na adres: rekrutacja@polimex.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: planista produkcyjny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

NIP: 8210014509
REGON: 71025203100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Adres: ALEJA JANA PAWŁA II 12, 00-124 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Urban
Nr telefonu: 506253292
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27