Data ważności ogłoszenia: 02 października 2024 (środa)

Sprzątaczka - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0822

Miejsce pracy: Niepodległości 66, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych i korytarzy oraz pomieszczeń laboratoryjnych, mycie okien (konieczność pracy na wysokości od 1 do 3 metrów).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - zdolność do pracy na wysokości do 3 m.

NIP: 6971025879
REGON: 410390570
Adres: Niepodległości 66, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Samarzewska
Nr telefonu: 65 526 15 15 w.76
E-mail: sekretariat.psse.leszno@sanepid.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Termin i sposób składania dokumentów:
dokumenty należy złożyć do dnia 02.10.2024 r. do godz. 15:00
sposób składania dokumentów:
- osobiście w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lesznie pok. nr 11 - Sekretariat,
- za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lesznie, ul. Niepodległości 66, 64-100 Leszno,
- mailowo na adres: sekretariat.psse.leszno@sanepid.gov.pl
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w kopercie z dopiskiem dotyczy: Nabór na stanowisko Sprzątaczka.
Aplikacje, które wpłyną do PSSE w Leszno po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
CV kandydata powinno zawierać zgodnie z art.22 Kodeksu Pracy następujące dane: imię
i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, dane o wykształceniu, kwalifikacjach i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Numer telefonu do kontaktu.
Prosimy o niezamieszczanie zdjęcia w CV. Kandydat powinien dołączyć własnoręcznie dopisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PSSE w Lesznie z siedzibą: Lesznie (64-100) przy ul. Niepodległości 66 zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji na stanowisko: Sprzątaczka w Sekcji Administracyjnej.
Jednocześnie informujemy, iż CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane. Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone.

Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz klauzula informacyjna dla kandydatów do pobrania na stronie: https://www.gov.pl/web/psse-leszno/rekrutacja
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: do 02.10.2024r. do godz. 15.00

opublikowano: 2024-09-27