Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Pakowacz ręczny - Żabia Wola, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracodawca: M-DAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0340

Miejsce pracy: Słoneczna 5, 96-321 Żabia Wola, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie towaru i przygotowywanie go do wysyłki
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 154.0
Data rozpoczęcia: 20.10.2024
Data zakończenia: 31.05.2027
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagradzania: czasowy ze stawką godzinową.
Zawód: pakowacz ręczny
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja pracy
  • Skuteczna komunikacja i współpraca w zespole

NIP: 8381886191
REGON: 528907369
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 31980
Adres: Słoneczna 5, 96-321 Żabia Wola, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Julija Kornatko
Nr telefonu: 536489579
E-mail: mdar.biuro@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-30
ostatnia zmiana: 2024-10-04