Data ważności ogłoszenia: 10 października 2024 (czwartek)

Sprzedawca w wietnamskim sklepie odzieżowym - Wólka Kosowska, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: wietnamski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2150

Miejsce pracy: Wólka Kosowska, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzedaż towarów i przyjmowanie zapłat na zakupiony przez klienta produkt, wydawania klientom paragonów, faktur czy rachunków, odbieranie dostarczanego do sklepu towaru i kwitowanie jego odbioru, dbanie o należytą ekspozycję towarów wewnątrz sklepu i zewnętrznych witrynach, pakowanie produktów zakupionych przez klientów, wykonywanie raportów ze sprzedaży, prezentacja na prośbę klienta określonych towarów oraz przekazywanie na ich temat wszelkich, niezbędnych informacji, udzielanie klientom rad dotyczących zgłaszanych przez nich wątpliwości, kontakt z kierownictwem i klientami wietnamskojęzycznymi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Data zakończenia: 20.10.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Typ propozycji: praca stała,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • wietnamski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Prządka
Nr telefonu: 224842648
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV

opublikowano: 2024-09-30
ostatnia zmiana: 2024-10-04