Data ważności ogłoszenia: 29 października 2024 (wtorek)

Sprzedawca - doradca klienta - Siedlce, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: Spiżarnia Młodości Sklep z ekożywnością Paweł Płatkowski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2286

Miejsce pracy: 11 Listopada 21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - doradzanie w kwestii zdrowia, - pomoc w wyborze produktów, - fakturowanie, - obsługa programu Wapro Mag, - przyjmowanie dostaw, - zamawianie towarów, - układanie towarów, - kontrola terminów ważności, - dbałość o prawidłowy stan magazynowy, - pomoc przy remanentach, - dbałość o prawidłową ekspozycję towarów i estetykę pomieszczenia, - utrzymanie miejsca pracy w czystości, - odpiek chlebów, - obsługa komory tlenowej.

Praca na 1/2 etatu w zakresie godzinowym od 8:00- 18:00, pn.- sob., wg grafiku.
Umowa zlecenie stanowi tzw. "okres próbny", jeśli osoba sprawdzi się nawiązana zostanie um. o pracę z myślą o współpracy długofalowej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 30.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa, wynagrodzenie do uzgodnienia indywidualnie w zależności od kwalifikacji
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • obsługa programu MS Excel
  • obsługa programu MS Word
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - biegła Obsługa komputera, umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze, konieczność wyrobienia książeczki Sanepid, mile widziana znajomość Wapro Mag,
- wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, przyjazne, pogodne, życzliwe usposobienie, schludny wygląd,
- umiejętność pracy w zespole,
- pracowitość i chęć ciągłej nauki, podnoszenia kwalifikacji jest warunkiem bezwzględnym,
- zainteresowania suplementacją, odżywianiem, zdrowiem.

NIP: 8212074585
REGON: 712549686
Krótki opis działalności gospodarczej: Sklep ze zdrową żywnością.
Adres www: www.vitalcatering.pl
Adres: 11 Listopada 21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Płatkowski
Nr telefonu: 570 107 127
E-mail: biuro.vitalcatering@o2.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 09.00-17.00

opublikowano: 2024-09-30
ostatnia zmiana: 2024-10-04