Data ważności ogłoszenia: 08 października 2024 (wtorek)

Zastępca kierownika restauracji - ii asystent - Bielawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/2168

Miejsce pracy: Bielawa, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w Sinia Hristov - ICH procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny, wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w Sinia Hristov - ICH, sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji, należyte przygotowanie do pracy tj. zapoznanie się z pocztą służbową, wszystkimi aktualnymi biuletynami NABIT oraz informacjami na platformie intranetowej McDonalds, znajomość manuali operacyjnych oraz bieżąca aktualizacja wiedzy, obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji - w razie potrzeby, wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy, w tym także odpowiedzialność za powierzony obszar funkcjonowania restauracji, nadzór nad szkoleniem nowozatrudnionych i młodszych stażem menedżerów, zastępowanie kierownika restauracji podczas jego nieobecności lub oddelegowania, nadzór i realizacja procesu rekrutacji oraz monitorowanie rotacji pracowników, nadzór i realizacja procesu orientacji pracowników, nadzór nad realizacją programu szkolenia załogi, nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników zasad i przepisów BHP, dbanie o odpowiednie dla restauracji przeszkolenie oraz certyfikację pracowników i kadry menadżerskiej z zakresie bezpieczeństwa żywności, nadzór i przygotowywanie grafików menadżerskich zgodnie z wytycznymi prawa pracy oraz operacyj-nymi, tworzenie i realizacja programów motywacyjnych wspierających działalność restauracji, nadzór nad realizacją szkoleń dostępnym na platformie McD Campus oraz Fred, bieżąca praca z instruktorami (w tym m.in. regularne spotkania), tworzenie planera, budżetu oraz grafików szkoleń, zapewnienie właściwych procesów komunikacyjnych w restauracji, analiza pozycjonowania w oparciu o potrzeby restauracji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.10.2024
Data zakończenia: 30.09.2027
Wynagrodzenie brutto: od 6 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność
  • Obsługa kasy fiskalnej

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Prządka
Nr telefonu: 224842648
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV

opublikowano: 2024-09-30
ostatnia zmiana: 2024-10-04