Data ważności ogłoszenia: 30 października 2024 (środa)

Opiekun medyczny - Lyski, śląskie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Numer oferty: StPr/24/1928

Miejsce pracy: Rybnicka 7, 44-295 Lyski, powiat: rybnicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagane wykształcenie policealne - dyplom, specjalność opiekun medyczny kwalif. MED. 14. Charakterystyka wykonywanej pracy: wykonywanie otrzymanych zleceń lekarskich (kompres, okład, opatrunki) z zachowaniem zasad postępowania higienicznego, aseptycznego i antyseptycznego. Podawanie leków na zlecenie lekarza lub pielęgniarki. Powiadamianie lekarza lub pielęgniarki o wystąpieniu działań niepożądanych poszczególnych leków. Pobieranie krwi do diagnostyki. Wykonywanie czynności diagnostycznych (ważenie, pomiary obwodów ciała, temperatury, oddechów, tętna, ciśnienia krwi). Pomoc osobie chorej i niesamodzielnej w korzystaniu z tlenu z koncentratora tlenu oraz w wykonywaniu inhalacji. Potwierdzanie wykonanych zleceń i czynności medycznych w stosownej dokumentacji medycznej. Prowadzenie gabinetu zabiegowego. Prowadzenie gospodarki materiałowej lekami i środkami opatrunkowymi. Prawidłowe postępowanie z odpadami medycznymi. Konsultacje medyczne mieszkańców w różnych zakładach opieki zdrowotnej. Współpraca z lekarzem pierwszego kontaktu i lekarzem psychiatrą w celu koordynowania wszelkich działań związanych z medyczną opieką i rehabilitacją mieszkańców. Raportowanie zgodnie ze wzorem dołączonym do raportu pracownika dyżurnego. Realizowanie opieki medycznej według ustalonego planu i aktualnego stanu zdrowia mieszkańca. Udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia mieszkańców do momentu przybycia lekarza oraz w razie potrzeby powiadomienie odpowiednich służb. Zabezpieczenie leków i środków dezynfekcyjnych przed osobami nieupoważnionym. Stałe i systematyczne utrzymywanie czystości na powierzonym odcinku pracy. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy na adres: dps@powiatrybnicki.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatkek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun medyczny*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne

NIP: 6422477779
REGON: 000686581
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
Adres: Rybnicka 7, 44-295 Lyski, powiat: rybnicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Mazurek
Nr telefonu: 32 4300006
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-30
ostatnia zmiana: 2024-10-04