Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Psycholog - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "SWOBODA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/3209

Miejsce pracy: SWOBODA 59, 60-389 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie psychologicznej części procesu diagnostycznego kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej,
- opiniowanie predyspozycji i motywacji do dalszego pełnienia funkcji rodziny zastępczej już istniejących rodzin zastępczych,
- sporządzanie dokumentacji na podstawie przeprowadzonych czynności diagnostycznych i przeprowadzonych interwencji psychologicznych,
- udzielanie wsparcia rodzinom zastępczym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 370 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie - 2 lata (wymagany staż - lata: 2)
  • dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyższe magisterskie na kierunku psychologia. 2-letnie doświadczenie w poradnictwie rodzinnym praca w instytucjach zajmujących się dziećmi i rodziną, a szczególnie pieczą zastępczą. Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra umiejętność organizowania pracy. Język angielski lub inny ( podstawowa ) Mile widziane: umiejętność przeprowadzania badania psychologicznego metodami kwestionariuszowymi oraz zinterpretowania otrzymanych wyników, umiejętność przeprowadzenia wywiadu psychologicznego pod kątem predyspozycji osobowościowych i wychowawczych, znajomość przepisów o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, o placówkach opiekuńczo - wychowawczych, orientacja w przepisach o pomocy społecznej. Inne: posiadanie obywatelstwa polskiego lub znajomości języka polskiego potwierdzonej dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej,
- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.

NIP: 7792043401
REGON: 632365100
Adres: SWOBODA 59, 60-389 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: anna.markiewicz@cwr-poznan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, list motywacyjny, inne dokumenty poświadczające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kontakt mailowy

opublikowano: 2024-09-30