Data ważności ogłoszenia: 30 października 2024 (środa)

Operator maszyn drogowych (walec, frezarka, rozściełacz) - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: FIRMA BUDOWLANO - DROGOWA MTM SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1480

Miejsce pracy: Hutnicza 35, 81-061 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn: Walec, frezarka, lub rozściełacz mas asfaltowych, przestrzeganie przepisów BHP, przeprowadzanie montażu i demontażu zespołów roboczych wymaganych specyfiką prac, prace remontowe/ serwisowe przy obsługiwanych maszynach, konserwacja bieżąca maszyny,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.09.2024
Data zakończenia: 30.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: uzależnione od doświadczenia i posiadanych uprawnień
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn drogowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: kierowca, mechanik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: uprawnienia operatora walca klasa 2, uprawnienia operatora rozściełacza mas asfaltowych, uprawnienia operatora frezarki oraz doświadczenie zawodowe. Pracodawca może przeszkolić osoby bardzo chętne do pracy. Praca w godzinach 7:00-15:00 Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

NIP: 9581323406
REGON: 19191707800000
Adres: Hutnicza 35, 81-061 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Andrzej Zaremba
Nr telefonu: 58 623 67 30
E-mail: azaremba@mtm-sa.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: świadectwa pracy/ posiadane uprawnienia/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-30
ostatnia zmiana: 2024-10-04