Data ważności ogłoszenia: 04 listopada 2024 (poniedziałek)

Sprzedawca w stacji paliw - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: FIRMA HANDLOWA LESZEK WASILEWSKI

Numer oferty: StPr/24/1120

Miejsce pracy: 83-110 Tczew 23, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Praca na stacji benzynowej - obsługa Klienta w sklepie,
- OFERTA PRACY KIEROWANA RÓWNIEŻ DO OSÓB UCZĄCYCH SIĘ [STUDIUJĄCYCH], Praca zmianowa w systemie: 6:00 - 18:00, 24 godziny przerwy, 18:00 - 6:00, (po nocy 48 godzin przerwy, po 1-zmianie 24 godziny przerwy) Wynagrodzenie od 28,10 zł (na rękę), od 01.01.2025 r. 30,50 zł/godz. (na rękę.).
- Miejsce pracy: Tczew-Górki,

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt: telefoniczny: 608-485-527, e-mail: leszekwasilewski@vp.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zawód: sprzedawca w stacji paliw
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 5931006898
REGON: 190857530
Krótki opis działalności gospodarczej: Stacja Paliw Orlen Tczew Górki
Adres: Truskawkowa 23, 81-589 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Leszek Wasilewski
Nr telefonu: 0608-485-527
E-mail: leszekwasilewski@vp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV

opublikowano: 2024-09-30
ostatnia zmiana: 2024-10-04