Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Konserwator urządzeń technicznych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-07-25
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/4410

Miejsce pracy: MACIEJA JAKUBOWSKIEGO 2, 30-688 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa obiektów SU i NNSU utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych.
Konserwacje, naprawy, przeglądy instalacji i urządzeń infrastruktury technicznej, a w szczególności:
- urządzeń i instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
- urządzeń i instalacji gazów medycznych: tlenu, sprężonego powietrza, próżni,
- urządzeń i instalacji wod-kan., CO.
Wykonywanie nowych oraz modernizacje instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, sieci komputerowych i gazów medycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Data zakończenia: 30.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 5400,00 brutto +dodatek za wysługę lat.

Pracodawca oferuje:
- zatrudninie w oparciu o umowę o prace na pełen etat,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pakiet socjalny.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator części / sprzętu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Konserwator części / sprzętu (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • znajomość obłsugi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie: min.3 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku.

Świadectwa kwalifikacji grupy E-1 (z uprawnieniami pomiarowymi), E-2, E-3.
Uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

NIP: 6751199442
REGON: 00028868500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność szpitali
Adres www: www.su.krakow.pl
Adres: 31-501 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Fedyna
Nr telefonu: 600 081 446
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-10-01
ostatnia zmiana: 2024-10-04