Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Opiekun - Wejherowo, pomorskie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: Karolina Jankowska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1696

Miejsce pracy: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad mężczyzną korzystajacym z wentylacji mechanicznej (respirator) w domu. Czynności higieniczne, karmienie, odsysanie wydzieliny, dbanie o czystość wokół chorego.
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie lub umowa o pracę, wymiar etatu do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: opiekunka domowa
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

  • pomaturalne/policealne, kierunek: opiekun medyczny, ratownik medyczny, pielęgniarka
Inne wymagania: - wykształcenie medyczne mile widziane lub duże chęci do przyuczenia

Adres: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 608-031-432
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-10-01
ostatnia zmiana: 2024-10-04