Data ważności ogłoszenia: 10 października 2024 (czwartek)

Doradca zawodowy - stażysta - Jaworzno, śląskie

Data dodania: 2024-09-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0481

Miejsce pracy: Północna 9b, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku zgodnie z załącznikiem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca zawodowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 6321728843
REGON: 276728153
Adres: Północna 9b, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Michalska
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:
a) list motywacyjny,
b) życiorys curriculum vitae,
c) kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplom ukończenia studiów),
d) kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (np. zaświadczenia o ukończonych kursach, szkoleniach),
e) kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających staż pracy,
f) kserokopia orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (w przypadku posiadania),
g) oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
h) oświadczenie, iż osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
i) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych niezbędnych do realizacji procesu naboru na stanowisko urzędnicze, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
j) oryginał kwestionariusza osobowego,
k) ewentualne referencje.
Oświadczenia, o których mowa w lit. g - j należy pobrać na stronie BIP tut. Urzędu / Dokumenty rekrutacyjne.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie, ul. Północna 9b w Kancelarii (pokój nr 19 na parterze) w godzinach pracy Urzędu lub pocztą na adres Urzędu, 43-600 Jaworzno, ul. Północna 9b z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko: Doradca zawodowy - stażysta w Dziale Rozwoju Zawodowego w Centrum Aktywizacji Zawodowej (znak sprawy: OK.1110.10.2024.WBJ) w terminie do dnia 10 października 2024 r. (decyduje data wpływu do tut. Urzędu).
Wyłącza się możliwość przyjmowania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, z wyjątkiem dokumentów opatrzonych bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, zgodnie z ustawą z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 422 z późn. zm.).
Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-10-01
ostatnia zmiana: 2024-10-04