Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Pomocnik budowlany (pl/ua) - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-10-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: GMA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1727

Miejsce pracy: FABRYCZNA 12/7, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szlifowanie, obsługa elektronarzędzi.
* praca w systemie 1-zmianowym: 07:00-15:00, miejsce pracy: Tychy oraz okolice.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa elektronarzędzi

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, mile widziane prawo jazdy akt. B, doświadczenie nie jest wymagane, mile widziana umiejętność pracy przy żywicach epoksydowych, umiejętność obsługi elektronarzędzi. Oferta skierowana również do obywateli Ukrainy.

NIP: 6462973183
REGON: 38126781900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Adres: FABRYCZNA 12/7, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ariel Górny
Nr telefonu: 531 089 330
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-10-01
ostatnia zmiana: 2024-10-04