Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Elektromonter - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-07-19
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: WACŁAW SZCZEPANIK VATICO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/4289

Miejsce pracy: 31-932 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznej, konserwacja urządzeń, praca na terenie Krakowa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.07.2024
Data zakończenia: 22.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie na początek od 4300 zł do uzg.
na początek okres próbny od 1 do 2 m-cy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektromonter instalacji elektrycznych
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługi elektronarzędzi

Wymagania pożądane

  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B *

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane minimalne doświadczenie, mile widziane uprawnienia SEP E1 lub D1.

NIP: 8181206760
REGON: 120635406
Adres www: www.vatico.com.pl
Adres: Odmętowa 101, 31-979 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Mazur
Nr telefonu: 791 154 166
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04