Data ważności ogłoszenia: 01 listopada 2024 (piątek)

Specjalista ds. płac - Nowy Sącz, małopolskie

Data dodania: 2024-08-29
Dodane przez: Sądecki Urząd Pracy
Pracodawca: Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Sączu

Numer oferty: StPr/24/0557

Miejsce pracy: Łącznik 20, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagania:
- wykształcenie średnie pożądane ekonomiczne, obsługa komputera (program Vulcan finanse),
- staż pracy w zawodzie.

Zadania:
- sporządzanie listy płac,
- naliczanie zasiłków chorobowych,
- sporządzanie miesięcznych rozliczeń składek ZUS,
- sporządzanie PIT-11, PIT-40,
- naliczanie i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy.

Praca na 1/2 etatu na zastępstwo min. 6 miesięcy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 15.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
Opis wynagrodzenia: + bonusy (stażowe; 13. pensja).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Mile widziane znajomość programu Vulcan.

NIP: 7342838508
REGON: 492689664
Adres: Łącznik 20, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Wiktor
Nr telefonu: 666 509 922
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-03