Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Pracownik socjalny - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-10-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1728

Miejsce pracy: Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca socjalna, wsparcie osób doznających przemocy domowej
Czas pracy: Placówka pracuje całodobowo, praca w godzinach do uzgodnienia, również w nocy
Wynagrodzenie 4900 zł brutto+dodatek motywacyjny+dodatek stażowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
Opis wynagrodzenia: +dodatek motywacyjny+dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej i udokumentowany co najmniej 3 letni staż pracy w podmiotach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej lub zaświadczenie o ukończeniu szkolenia lub szkoleń w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w łącznym wymiarze co najmniej 100 godzin. Znajomość ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, umiejętność pracy w zespole, obsługi komputera, dyspozycyjność.

NIP: 5783148341
REGON: 389174951
Adres: Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Siulecka
Nr telefonu: 552550001
E-mail: biuro@sow.elblag.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Życiorys (CV) i list motywacyjny- podpisane własnoręcznie, kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających staż pracy, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie- podpisany własnoręcznie (załącznik nr 1), oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe oraz zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, nieposzlakowanej opinii, zgoda na przetwarzanie danych osobowych- podpisane własnoręcznie( załącznik nr 2), inne dodatkowe dokumenty zaświadczające o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach, uprawnieniach. Termin składania ofert: 16.10.2024 r.
Dokumenty można składać: za pośrednictwem Poczty Polskiej, osobiście w zamkniętej kopercie pod adresem: Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej,ul. Związku Jaszczurczego 17 ( II piętro),82-300 Elbląg, wysyłając na adres: biuro@sow.elblag.pl
Załączniki do pobrania dostępne są na stronie internetowej: http://www.sow.elblag.pl/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04