Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Pracownik ochrony - Pszczyna, śląskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracodawca: "SECURITAS POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0746

Miejsce pracy: Łokietka 6, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem, prowadzenie dokumentacji służbowej, sumienna realizacja obowiązków służbowych.

praca w godzinach otwarcia sklepu tj. 6:00 - 22:00
zmiany 8-10h w systemie dziennym

- płatne szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
- kompletne, bezpłatne umundurowanie,
- ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) od pierwszego dnia pracy,
- możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
- dofinansowanie do karnetów sportowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29,93 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa 29,39 zł/h brutto
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: niekaralność, dobra sprawność fizyczna, ze względu na charakter pracy, komunikatywność, dyspozycyjność, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
mile widziane: status ucznia/studenta, wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

NIP: 5221017042
REGON: 010989470
Adres: Łokietka 6, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorian Malaczyński
Nr telefonu: 690100311
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04