Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Młodszy terapeuta/ starszy terapeuta działu terapeutycznego - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0583

Miejsce pracy: Norwida 23, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Realizacja założeń i celów programu terapeutycznego
2. Prowadzenie grup terapeutycznych, zadaniowych, poradnictwa indywidualnego, wykładów edukacyjnych, realizowanie grup dodatkowych wynikających z potrzeb pacjentów
3. Indywidualne prowadzenie pacjentów: prowadzenie rozmów i wywiadów o problemach wynikających z uzależnienia , diagnozowanie, sporządzanie Indywidualnych Programów Terapii, dobieranie indywidualnych technik i metod do realizacji celów leczenia uzgodnionych w zespole terapeutycznym
4. Sporządzanie planu dalszej opieki nad pacjentem po odbyciu leczenia

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 525 do 9 384 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- posiadanie certyfikatu specjalisty w dziedzinie psychoterapii uzależnień lub zaświadczenie potwierdzające status osoby uczestniczącej w programie szkoleniowym do uzyskania tego certyfikatu, lub
- certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień lub zaświadczenie potwierdzające status osoby uczestniczącej w programie szkoleniowym do uzyskania tego certyfikatu, lub
- certyfikatu psychoterapeuty lub zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu lub możliwość przystąpienia do egzaminu uprawniającego do uzyskania tego certyfikatu

Pracownikiem może być osoba, która:
- ukończyła 18 lat i ma pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych
- daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań
- nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo, wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo
- ma odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie
- dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych
- posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy

NIP: 6330011056
REGON: 000319807
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres www: www.sw.gov.pl
Adres: Norwida 23, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 47 59 261, 32 47 59 262
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - pisemne zgłoszenie chęci podjęcia pracy, CV
- kwestionariusz osobowy
- dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
- oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych
Więcej szczegółów i dokumnety do pobrania na stronie:
Wymagane dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 10 poździernika 2024 r. drogą pocztową (liczy się data wpływu do jednostki) na adres: Zakład Karny w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Norwida 23, 44-268 Jastrzębie-Zdrój z dopiskiem Nabór na stanowisko młodszego terapeuty/ starszego terapeuty działu terapeutycznegoh lub złożyć osobiście (dokumentacja zakopertowana z opisem jak wyżej) w siedzibie Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.
Szczegółowe informacje dotyczące postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać pod nr telefonu 032/ 475 92 61, 475 92 62

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: do 10.10.2024 r.

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04