Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Pracownik ochrony - Koniecpol, śląskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "CZA-TA" NICIAK SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1360

Miejsce pracy: Partyzantów 41, 42-230 Koniecpol, powiat: częstochowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bezpośrednia ochrona fizyczna obiektów na terenie Koniecpola. /Oferta z GCP Koniecpol/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE 4 300,00ZŁ MIESIĘCZNIE + 20% DODATEK NOCNY
12 godzinny system pracy zgodnie z grafikiem i KP
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zaświadczenie o niekaralności, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, udokumentowany staż pracy - mile widziane doświadczenie w ochronie

NIP: 7712876904
REGON: 101512851
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność ochroniarska
Adres: Żabia 15, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Jasiurski
Nr telefonu: 600857938
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + orzeczenie + świadectwa pracy
Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania;
W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od 02.10.2024, Godziny : 8-15

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04