Data ważności ogłoszenia: 21 października 2024 (poniedziałek)

Młodszy kucharz - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2467

Miejsce pracy: Gen. Zygmunta Waltera Jankego 276, 40-684 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. przygotowywanie potraw i produktów do obróbki termicznej zgodnie z jadłospisem oraz ich obróbka termiczna,
2. przygotowanie do obróbki wstępnej półproduktów i produktów żywnościowych;
3. porcjowanie produktów żywnościowych,
4. właściwe użytkowanie sprzętu i urządzeń technicznych stanowiących wyposażeniestołówki,
5. wydawanie posiłków słuchaczom oraz osobom uprawnionym do żywienia,
6. wykonywanie czynności kelnerskich,
7. wykonywanie czynności porządkowych na terenie stołówki;

- Godziny pracy pomiędzy 5.00 a 21.00, od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu - praca zmianowa w równoważnym systemie czasu pracy z przedłużonym dobowym wymiarem do 12 godzin oraz ruchomy system czasu pracy - praca zgodnie z harmonogramem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4300 zł brutto (w VIII kategorii zaszeregowania z wynagrodzeniem w wysokości 4300 zł brutto i dodatkiem za wysługę lat od 5% do 20% w zależności od udokumentowanego stażu pracy (dodatek liczony od podstawy 3600 zł)). Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy z możliwością przedłużeniaa. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem:
- wykształcenie zasadnicze;
Pożądane wymagania związane ze stanowiskiem:
- wykształcenie gastronomiczne i doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza;

NIP: 9542309477
REGON: 276676775
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE. BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA, PORZĄDEK I BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE.
Adres www: www.katowice.szkolapolicji.gov.pl
Adres: Gen. Zygmunta Waltera Jankego 276, 40-684 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Biel
Nr telefonu: 47-85-16-236, 47-85-16-232
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: pisemne zgłoszenie kandydatury (krótkie podanie), CV z podpisanym przez kandydata oświadczeniem o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szkołę Policji w Katowicach danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach na potrzeby rekrutacji na stanowisko młodszego kucharza Sekcji Żywnościowej", kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie;

Termin i miejsce składania aplikacji: podania należy składać w sekretariacie Wydziału Kadr Szkoły Policji w Katowicach w terminie do 21 października 2024 r.

Informacje dodatkowe:
- proponowana data zatrudnienia - październik/listopad 2024 r.,
- praca zmianowa, w równoważnym systemie czasu pracy.

Kontakt: Wydział Kadr, tel. 47 8516 236 lub 232 w godz. 8:00-15:00.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych jest Komendant Szkoły Policji w Katowicach, adres: 40-684 Katowice, ul. Jankego 276.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Szkole Policji w Katowicach znajduje się na stronie:
dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych.html

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy w Szkole Policji w Katowicach
Postawa prawna: art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
1) Administratorem danych osobowych jest Komendant Szkoły Policji
w Katowicach, adres: 40-684 Katowice ul. gen. Jankego 276.
2) Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje Inspektor Ochrony Danych Szkoły Policji w Katowicach, adres:
40-684 Katowice ul. gen. Jankego 276, tel. 32 60 69 430, fax 32 60 69 279, e-mail: iod.sp@sp.katowice.policja.gov.pl.
3) Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji oraz wybranie pracownika i zawarcie umowy o pracę w Szkole Policji w Katowicach.
4) Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest:
- art. 6 ust. 1 lit. c RODO i art. 221 § 1 i 4 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2023 r., poz. 1465), w zakresie określonym w przepisach prawa pracy - realizacji obowiązków prawnych ciążących
na administratorze,
- art. 6 ust 1 lit. a RODO w związku art. 221a i art. 221b Kodeksu pracy - na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody,
5) Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy art. 221 § 1 i 4 jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzane są za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie;
6) Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym organom, jednostkom, podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa;
7) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
8) Okres przetwarzania danych osobowych w Wydziale Kadr obejmuje proces rekrutacji* i kończy się z upływem roku kalendarzowego, w którym oferta kandydata została rozpatrzona, z zastrzeżeniem punktu 9, a następnie dokumenty zawierające dane osobowe podlegają archiwizacji na podstawie zarządzenia nr 93 Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 grudnia 2007 r.
w sprawie jednolitego rzeczowego wykazu akt Policji (Dz. Urz. MSWiA z 2008 r. Nr 1, poz. 1, z późn. zm.).
9) Wobec kandydata może być podjęcia decyzja o umieszczeniu go w rezerwie kadrowej na aplikowane stanowisko, o ile kandydat wyrazi na to zgodę. W takim przypadku jego dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty zatrudnienia na tym stanowisku innej osoby.
10) Osobie, której dane są przetwarzane, przysługuje prawo:
- dostępu do własnych danych osobowych,
- ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
- przenoszenia danych,
- cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że Administrator przetwarza dane osobowe z naruszeniem przepisów prawa dotyczącego ich ochrony.
11) Podanie danych osobowych przez kandydata jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
12) Przy przetwarzaniu danych osobowych nie występuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym profilowanie.
Osoba, której dane dotyczą, może kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem jej danych osobowych oraz z wykonywaniem przysługujących jej praw.
W przypadku chęci skorzystania z któregokolwiek z przysługujących praw, osoba zwraca się z żądaniem do Administratora lub Inspektora ochrony danych. Inspektor ochrony danych dokonuje analizy żądania i inicjuje podjęcie działań związanych z realizacją praw.
Jeżeli Administrator ma uzasadnione wątpliwości co do tożsamości osoby fizycznej, składającej żądanie skorzystania z wyżej wymienionych uprawnień, może zażądać dodatkowych informacji niezbędnych do potwierdzenia tożsamości osoby, której dane dotyczą.
Administrator bez zbędnej zwłoki a w każdym razie w terminie miesiąca od otrzymania żądania udziela osobie, której dane dotyczą, informacji o działaniach podjętych w związku ze złożonym żądaniem. W razie potrzeby termin ten można przedłużyć o kolejne dwa miesiące z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań.
Jeśli Administrator nie podejmuje działań w związku z żądaniem osoby, której dane dotyczą, to niezwłocznie najpóźniej w terminie miesiąca od otrzymania żądania
- informuje osobę, której dane dotyczą, o powodach niepodjęcia działań oraz o możliwości wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz skorzystania ze środków ochrony prawnej przed sądem.

*rekrutacja kończy się z chwilą obsady danego stanowiska.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w terminie do 21 października 2024 r. , Godziny : 8:00-14:00

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04