Data ważności ogłoszenia: 02 listopada 2024 (sobota)

Handlowiec - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: APR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/2464

Miejsce pracy: Drozdów 4, 40-530 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Kontakty z klientami w terenie, zdobywanie nowych klientów i nawiązywanie kontaktów, przygotowywanie ofert na podstawie wzorów firmowych. Sprawna i profesjonalna obsługa Klienta poprzez wykonywanie czynności związanych ze sprzedażą usług (Pracodawca przeszkala w zakresie sprzedawanych usług).
- Miejsce wykonywania zlecenia: Siedziba firmy Katowice + teren południowej Polski - do ustalenia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 29 zł/brutto/godzina + prowizja od sprzedaży. Praca na umowę zlecenie na okres 3 miesiący (okres próbny), z możliwością podpisania kolejnej umowy.
Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Mile widziane umiejętności handlowe.

NIP: 6342805796
REGON: 242820313
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH. SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU AUDIOWIZUALNEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH.
Adres www: www.aprmedia.pl
Adres: 40-530 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Dusza
Nr telefonu: 668-854-321
E-mail: piotr.dusza@aprmedia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 668-854-321) w godzinach 8:00-16:00 lub e-mail: piotr.dusza@aprmedia.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny lub e-mail, Godziny : 8:00-16:00

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04