Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Fizjoterapeuta - Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pracodawca: CENTRUM OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjotarapia

Numer oferty: StPr/24/1212

Miejsce pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej, prowadzenie dokumentacji medycznej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 15 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie miesięczne zależne od liczby wypracowanych godzin w miesiącu
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjotarapia
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: własny środek transportu ( paliwo rozliczane, więcej informacji u pracodawcy)
Praca 7-20 ( godziny ramowe), Pierwsza umowa zlecenie, docelowo zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony
Miejsce pracy: teren powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

NIP: 8151797880
REGON: 18100732600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność fizjoterapeutyczna
Adres: PUŁKOWNIKA LEOPOLDA LISA-KULI 1, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Godek
Nr telefonu: 733 749 411, 513 456 117
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04