Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Woźna k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 392 im. Jana Bytnara ps. "RUDY"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/11815

Miejsce pracy: Aleja Wojska Polskiego 1A, 01-524 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Sprzątanie szkoły.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + 20% premii regulaminowej - w sumie 4800 zł brutto + dodatek stażowy (maksymalnie 20% w zalezności od lat pracy).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Woźny (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • SE- Sprzątanie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe. Umiejętność sprzątania. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Umiejętność sprzątania. Komunikatywna znajomość języka polskiego, dyspozycyjność.

Praca zmianowa w godz.: 10:00-18:00 I 12:00-20:00 co drugi dzień.

[Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 27716 23, e-mail: edyta.sikorska@eduwarszawa.pl]

NIP: 5252123816
Adres: Aleja Wojska Polskiego 1A, 01-524 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 2771623
E-mail: EDYTA.SIKORSKA@EDUWARSZAWA.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04