Data ważności ogłoszenia: 04 listopada 2024 (poniedziałek)

Konserwator zabytków - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Muzeum Miejskie Wrocławia

Numer oferty: StPr/24/3811

Miejsce pracy: Sukiennice 14/15, 50-107 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przeprowadzanie prac konserwatorskich zlecanych przez kustoszy działów Muzeum obiektów muzealnych będących własnością Muzeum,
- nadzór konserwatorski nad obiektami muzealnymi przygotowanymi do ekspozycji i wysyłki,
- wykonywanie prac konserwatorskich zlecanych przez dział usług muzealnych, uczestniczenie w wycenie kosztów tych prac,
- przygotowanie do transportu zabytków wypożyczanych przez Muzeum innym instytucjom kultury,
- nadzór konserwatorski nad zabytkami wypożyczanymi przez inne instytucje kultury do Muzeum.
Praca w godz.: 7:30-15:30.
Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony.
Oferta dostępna w sali C.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: muzeum@mmw.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + staż
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator dzieł sztuki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Konserwator dzieł sztuki (wymagany staż - lata: 5)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe kierunkowe w zakresie konserwacji dzieł sztuki ze specjalizacją konserwacji malarstwa i rzeźby polichromowanej,
staż pracy: minimum 5 lat pracy,
znajomość metod digitalizacji zbiorów muzealnych i archiwalnych,
znajomość systemu elektronicznej ewidencji muzealiów,
szczególne zainteresowanie problematyką konserwacji,
biegła znajomość języka polskiego w powie i piśmie,
rzetelność, sumienność, dokładność, skrupulatność,
terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy zespołowej,
wysoka kultura komunikacji

NIP: 8971616535
REGON: 932101691
Krótki opis działalności gospodarczej: RP.411-100/14
Adres: Sukiennice 14/15, 50-107 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: muzeum@mmw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-10-02
ostatnia zmiana: 2024-10-04