Data ważności ogłoszenia: 21 października 2024 (poniedziałek)

Specjalista - dział zarządzania - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: Zarząd Dróg Powiatowych

Numer oferty: StPr/24/1849

Miejsce pracy: Zygmunta Starego 17, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Szczegóły oferty pracy na stronie bip.zdpgliwice.powiatgliwicki.finn.pl (zakładka oferty pracy);
Wykształcenie: wyższe, kierunek budowa dróg, bezpieczeństwo ruchu drogowego, inżynieria ruchu; prawo jazdy kat. B; obsługa komputera i pakietu MS Office; mile widziana znajomość programu AutoCaD; komunikatywność, operatywność, praca w zespole; zakres obowiązków: prowadzenie spraw z zakresu inżynierii ruchu drogowego, kontrola i nadzór nad prawidłowym oznakowaniem dróg, nadzór i rozliczanie robót na drogach wojewódzkich, praca w komisji przetargowej; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 28.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 170 do 6 204 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier budowy dróg
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programu Ms Office

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

NIP: 9691181806
REGON: 276289653
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY
Adres: Zygmunta Starego 17, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Skrzypkowska
Nr telefonu: 32 234 06 96
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty z pracodawcą po uzg. telefonicznym
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: do 21.10.2024, Godziny : 7-13

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04