Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Specjalista/ka ds. współpracy z darczyńcami/ fundraiser/fundraiserka - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-10-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Stowarzyszenie PORANEK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/3818

Miejsce pracy: Żeromskiego 3, 50-321 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Główne zadania:
● pozyskiwanie darczyńców prywatnych i uczestniczenie w procesie podtrzymywania z nimi relacji
● uczestniczenie w procesie pozyskiwania funduszy od darczyńców biznesowych i prywatnych oraz instytucjonalnych
● współprzygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców (redagowanie materiałów, ofert sponsorskich, listów fundraisingowych itp.)
● prace administracyjne (przygotowanie dokumentacji np. raportów, podziękowań itp. z jej archiwizacją)
● udziały w eventach
Praca w godz. 8:00-16:00.
Co oferujemy:
pracę z misją i sensem w szybko rozwijającym się stowarzyszeniu,
umowę o pracę na pełny etat lub inną w formie i w wymiarze zgodnym z potrzebą kandydata
realny wpływ na rozwój organizacji i możliwość realizacji własnych pomysłów;
pakiet wellbeingowy: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie, karta lunchowa oraz dofinansowanie do karty multisport;
pracę w wyjątkowym zespole, w którym liczy się każda osoba;
możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
ciekawe, różnorodne zadania służbowe;
narzędzia do pracy telefon, laptop.
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@poranek.pl
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Oferta pracy dostęna w sali C, G, A
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 14.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw pozyskiwania funduszy (fundraiser)
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy brak wymagań
Nasze potrzeby:
swoboda w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji
kreatywność i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań wzmacniających relację z darczyńcami
wysoka kultura osobista, dyplomacja, empatia i cierpliwość w kontaktach z innymi ludźmi
umiejętność pracy w zespole
identyfikacja z misją stowarzyszenia
poprawność językowa w mowie i w piśmie
dobra organizacja pracy
gotowość do podróży służbowych, pracy w terenie, udziału w eventach lub ich prowadzenie
Mile widziane:
doświadczenie w fundrasingu
inicjatywa / przedsiębiorczość
prawo jazdy kategorii B

NIP: 8943043926
REGON: 022058755
Adres: Żeromskiego 3, 50-321 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Nowacki
E-mail: rekrutacja@poranek.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04