Data ważności ogłoszenia: 03 listopada 2024 (niedziela)

Pracownik transportu wewnętrznego - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-10-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: ASISTWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3824

Miejsce pracy: Żmigrodzka 143, 51-130 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa wózka typu milk run,
- dostarczanie komponentów z magazynu na produkcję,
- transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu,
- aktywny udział w rozwoju firmy, głównie w standardach: bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska.

3 zmiany od poniedziałku do piątku (nocka zaczyna się w niedziele) + nadgodziny w weekendy.
Godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6.
Umowa o pracę tymczasową.
Pierwsza umowa na tydzień, każda kolejna umowa przedłużana na miesiąc.

Oferta dostępna w sali D, B, F.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 667 645 044 lub e-mail: wgasiorek@asistwork.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30,5 do 30,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Robotnik magazynowy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań,
gotowość do pracy w dynamicznym środowisku pracy,
gotowość do pracy w systemie III zmianowym oraz w nadgodzinach,
prawo jazdy kat. B,
doświadczenie w pracy ze skanerem - jako dodatkowy atut

NIP: 8952023981
REGON: 022201448
Nr KRAZ: 10052
Adres: Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 691 835 861
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04