Data ważności ogłoszenia: 20 grudnia 2024 (piątek)

Opiekunka - Bolesławiec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-10-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0883

Miejsce pracy: Cicha 7, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Podstawowe usługi opiekuńcze: 1. Utrzymanie czystości otoczenia osoby korzystającej z pomocy, w tym: a) utrzymanie bieżącej czystości w pomieszczeniach użytkowanych przez osobę korzystającą z pomocy, b) utrzymanie bieżącej czystości w pomieszczeniu sanitarnym, c) utrzymanie w bieżącej czystości sprzętu codziennego użytku, w tym urządzeń sanitarnych,
2. Utrzymanie czystości naczyń stołowych i kuchennych. 3. Pranie bielizny osobistej i odzieży.
4. Pranie i zmiana bielizny pościelowej oraz okresowo firan (pod warunkiem posiadania pralki przez osobę objętą usługami) lub zanoszenie i odbiór rzeczy z pralni, 5. Zakup podstawowych artykułów spożywczych oraz gospodarstwa domowego (w sklepie najbliższym miejsca zamieszkania osoby objętej usługami), pomoc w sporządzaniu listy zakupów, towarzyszenie podczas robienia zakupów, 6. Przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem zalecanej diety i zachowaniem dbałości o higienę żywności,
7. Karmienie lub pomoc przy spożywaniu posiłków: śniadania, obiadu, kolacji, 8. Dostarczanie jednego gorącego posiłku dziennie,
9. Rozpalanie i palenie w piecu oraz przynoszenie opału, 10. Załatwianie spraw urzędowych, w tym w placówkach ochrony zdrowia lub towarzyszenie podczas wizyt w urzędach lub innych instytucjach i organizacjach, opłacanie rachunków, 11. Zamawianie wizyt lekarskich i towarzyszenie w nich, jeżeli zachodzi taka potrzeba, kontakt z placówkami służby zdrowia w sprawach dotyczących zdrowia osoby objętej
opieką, realizacja recept (w aptece najbliższej miejsca zamieszkania osoby objętej usługami), 12. Organizowanie i towarzyszenie podczas spacerów, podtrzymywanie kontaktów ze środowiskiem lokalnym.
13. Inne, niezbędne dla realizacji czynności o których mowa w pkt. od 1 do 12. Praca w miejscu zamieszkania podopiecznych - teren miasta Bolesławiec. Ilość oraz godziny pracy zależą od potrzeb osób dla których świadczone będą usługi opiekuńcze z zachowaniem przepisów Kodeksu Pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: za godznę
Zawód: opiekunka domowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: doświadczenie w pracy z osobami starszymi, wymagającymi opieki, dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, chęć do pracy, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, nieposzlakowana opinia.
Wymagania dodatkowe: kurs pierwszej pomocy, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, samodzielność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

NIP: 6121079357
REGON: 003273141
Adres: Cicha 7, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 756457823
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty składane przez kandydata muszą zawierać:
list motywacyjny
życiorys C.V.
kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje,
kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych podpisanej klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Opiekunka w Miejskim Ośrodku pomocy Społecznej zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.( Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679).
podpisania klauzuli informacyjnej -w załączeniu
Termin i miejsce składania dokumentów: Dokumenty aplikacyjne prosimy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem Nabór na wolne stanowisko pracy Opiekunka w terminie do dnia 20.12.2024 r. (do godziny 15:00) w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bolesławcu lub przesłać listownie (liczy się data wpływu do MOPS) na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Cicha 7 59-700 Bolesławiec
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04