Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Opiekunka/opiekun medyczny - Gaj, mazowieckie

Data dodania: 2024-10-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci "Fiszor" w Gaju
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: opiekun medyczny

Numer oferty: StPr/24/0624

Miejsce pracy: Matki Wincenty Jaroszewskiej 5, 07-230 Gaj, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie (4300ZŁ/M-C + DODATEK STAŻOWY)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: 4300 + DODATEK STAŻOWY
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun medyczny*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, kierunek: opiekun medyczny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pracodawca jest gotów zatrudnić także osobę z wykształceniem średnim, która podejmie naukę w szkole policealnej na kierunku opiekun medyczny
doświadczenie w zawodzie mile widziane

NIP: 7621031130
REGON: 04000004900051
Krótki opis działalności gospodarczej: opieka nad osobami niepełnosprawnymi
Adres: Matki Wincenty Jaroszewskiej 5, 07-230 Gaj, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Sadlik
Nr telefonu: 668877132
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04