Data ważności ogłoszenia: 02 listopada 2024 (sobota)

Kierowca autobusu kat.d (1/2 etatu) - Psary, śląskie

Data dodania: 2024-10-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: BUSOLA MARIUSZ SKOWYRSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1370

Miejsce pracy: Szkolna 32, 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowca autobusu dowożący dzieci
do szkoły
Praca na czas określony 3 miesiące z możliwościa przedłużenia do czerwca 2025
Godziny pracy od 6.30 do 8.00 i od 13.00 do 16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: karta kierowcy

NIP: 6252196738
REGON: 240973142
Adres www: www.skalmar.eu
Adres: Strzelców Bytomskich 9/82, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Skowyrski
Nr telefonu: 512 354 143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - I kontakt telefoniczny 512354143 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifiacyjnej.

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04