Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Inspektor ds. płac - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-10-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/1142

Miejsce pracy: Kołłątaja 9, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie dokumentów do sekretariatu w siedzibie Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej Tczew lub za pośrednictwem poczty, w terminie do 14.10.2024r. na adres Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej Tczew , ul. Kołłątaja 9 ,
83-110 Tczew z dopiskiem na kopercie nabór na stanowisko: Inspektor ds. płac. Dokumenty wysłane za pośrednictwem poczty, kurierem lub w inny niż osobiście sposób, muszą
wpłynąć do siedziby Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej Tczew nie później niż do dnia
14.10.2024r. do godz. 15.00. Dokumenty, które wpłyną do siedziby Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej Tczew
po w/w terminie, nie będą rozpatrywane i zostaną odesłane nadawcy.

Szczegółowe informacje: https://bip.cuw.tczew.pl/cms/19052/inspektor_ds_plac
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegółowe informacje: https://bip.cuw.tczew.pl/cms/19052/inspektor_ds_plac

NIP: 5932606063
REGON: 366212081
Adres: Kołłątaja 9, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje: https://bip.cuw.tczew.pl/cms/19052/inspektor_ds_plac

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04