Data ważności ogłoszenia: 04 listopada 2024 (poniedziałek)

Mechanik, konserwator maszyn i urządzeń - Odolanów, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracodawca: GRUPA BURKIETOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1217

Miejsce pracy: Kaliska 47, 63-430 Odolanów, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe
minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Dobra znajomość mechaniki ogólnej, mechaniki maszyn
Umiejętność naprawy maszyn i diagnozowania usterek
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Prawo jazdy kat. B

Rodzaj wykonywanej pracy:
- usuwanie usterek i awarii maszyn
- utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
- wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacja maszyn i urządzeń
- wykonywanie robót ślusarskich z zakresu remontów maszyn i urządzeń
- realizowanie harmonogramu przeglądów maszyn i urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejętności
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik mechanik maszyn i urządzeń
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 6222464097
REGON: 25154403300000
Adres: Kaliska 47, 63-430 Odolanów, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 533-536-012
E-mail: rekrutacja@burkietowicz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV i List Motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@burkietowicz.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-10-04