Data ważności ogłoszenia: 03 listopada 2024 (niedziela)

Pośrednik pracy w młodzieżowym centrum kariery w pruszczu gdańskim - Pruszcz Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-10-03
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/8994

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nawiązywanie kontaktów z pracodawcami. Rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników. Pozyskiwanie ofert pracy. Ewidencjonowanie osób poszukujących pracy oraz ich kompleksowa obsługa. Wydawanie skierowań do pracy. Obsługa programu komputerowego "Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy - Tezeusz". Sporządzanie okresowych sprawozdań oraz innej dokumentacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: dokładna informacja odnośnie wynagrodzenia będzie podana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, fundusz motywacyjny/nagród, dofinansowywanie do wypoczynku pracownika oraz do zorganizowanego wypoczynku dziecka, świadczenia rzeczowe lub pieniężne z okazji świąt.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pośrednik pracy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa pracy lub pokrewne), umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych, obsługa pakietu MS Office. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz orzeczenie o niepełnosprawności.

NIP: 5831011055
Adres: Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 301 79 16
E-mail: sekretariat@pomorska.ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-10-04