Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Księgowy - Polkowice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Pracodawca: ZAKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W POLKOWICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: (rachunkowość, ekonomia, finanse publiczne)

Numer oferty: StPr/24/1678

Miejsce pracy: Kolejowa 25, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Współpraca w opracowaniu wewnętrznych uregulowań w zakładzie (np. regulaminy, instrukcje, zarządzenia)
-Prowadzenie obsługi finansowo-księgowej Zakładu
-Kontrola i weryfikacja poprawności dokumentów finansowo-księgowych -Terminowe sporządzanie przelewów
- Sporządzanie sprawozdań finansowych i budżetowych
-Archiwizacja dokumentów z zakresu prowadzonych spraw
-Sporządzanie deklaracji VAT
-Naliczanie podatku CIT.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 do 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: (rachunkowość, ekonomia, finanse publiczne)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia w dziedzinach: finanse, rachunkowość.
Umiejętności i uprawnienia: znajomość przepisów prawa w zakresie: rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy po podatku dochodowym od osób prawnych oraz od osób fizycznych, znajomość zasad prowadzenia księgowości w samorządowym zakładzie budżetowym, umiejętność obsługi Microsoft Office (Word, Excel).
-Obywatelstwo polskie;
-Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
-Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
-Brak nałożonych kar związanych z zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o których mowa w art. 31 ustawy z dnia 17 grudnia 2004r.
o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych;
-Nieposzlakowana opinia.
KWESTIONARIUSZ OSOBY NA STRONIE https://bip.polkowice.eu/zkm,m,1220,rekrutacja.html

NIP: 5020115944
Adres: Kolejowa 25, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Bielik
Nr telefonu: 765065603
E-mail: k.bielik@zkmp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv,podanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-10-04