Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Asystent choreografa (nr 2700) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: Opera NOVA w Bydgoszczy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2700

Miejsce pracy: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: inscenizacja i przekazanie tancerzom baletu partii układów choreograficznych do inscenizacji spaktaklu baletowego "Carmen" w choreografii Johana Ingera z muzyką Marca Alvareza.
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Data rozpoczęcia: 13.12.2024
Data zakończenia: 12.12.2025
Wynagrodzenie brutto: od 13 760 PLN
Zawód: pozostali choreografowie i tancerze
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali choreografowie i tancerze
  • Choreograf
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

NIP: 9670001897
REGON: 091282772
Adres: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Matuszewska
Nr telefonu: 52 325-15-61
E-mail: kadry@operanova.bydgoszcz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty przesyłać na adres: kadry@operanova.bydgoszcz.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00-15.00

opublikowano: 2024-10-04