Data ważności ogłoszenia: 03 grudnia 2024 (wtorek)

Magazynier 34 a - Lutkówka Druga, mazowieckie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Pracodawca: ENPROM SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0578

Miejsce pracy: 96-323 Lutkówka Druga 25/2, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przyjmowanie materiałów do magazynu na podstawie dokumentów dostawcy, odbiór jakościowy oraz ilościowy przyjmowanych materiałów, wydawanie materiałów zgodnie z awizacją odbiorcy, utrzymywanie porządku na obszarze magazynu, przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentów magazynowych, przygotowyanie bieżących zestawień wydawanych materiałów, przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji, przygotowywanie reklamacji materiałów uszkodzonych, obsługa wózka widłowego, obsługa ładowarki teleskopowej,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Magazynier (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 9512398080
REGON: 36250829300000
Adres: INDIRY GANDHI 25/2, 02-776 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Niewińska
Nr telefonu: 533350537
E-mail: office@enprom.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak danych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-10-04