Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Konkurs (a.110.5.2024) stażysta (docelowo sekretarz sądowy) - Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracodawca: Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1335

Miejsce pracy: Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
- protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, wykonywanie wszystkich czynności i zarządzeń w tych sprawach
- redagowanie pism
- wykonywanie prac administracyjno-biurowych
- wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych oraz urządzeń ewidencyjnych służących do ich rejestrowania, prowadzonych w systemie elektronicznym
- obsługa urządzeń biurowych (fax, ksero, skaner)

Szczegółowe informacje wraz z drukami do pobrania znajdują się na stronie internetowej www.ostrow.sr.gov.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 6221841787
REGON: 000324033
Adres: Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 62 59 26 169
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty kandydaci mogą złożyć osobiście w siedzibie Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Sądowej 2 (Biuro podawcze, parter w dni robocze w godz. 08:00 - 15:00) albo przesłać drogą pocztową na adres Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski (decyduje data stempla pocztowego) w terminie do 11 października 2024r.
Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, adresowanej do Dyrektora Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim z dopiskiem na kopercie ,,Konkurs nr A.110.5.2024''
Na kopercie należy umieścić imię i nazwisko oraz adres składającego dokumenty
Zgłoszenia otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62 59 26 169
Szczegółowe informacje oraz druki do pobrania znajdują się na stronie internetowej www.ostrow.sr.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta

opublikowano: 2024-10-04