Data ważności ogłoszenia: 03 listopada 2024 (niedziela)

Pielęgniarka - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNY W RZESZOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/4099

Miejsce pracy: WARZYWNA 3, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Realizacja kompleksowej opieki pielęgniarskiej w zakresie posiadanych kompetencji nad pacjentem i jego rodziną,
2.Przygotowanie gabinetów lekarskich poszczególnych poradni
3.Współpraca z lekarzami Poradni, asystowanie podczas wykonywania badań i zabiegów
4.Monitorowanie sprawności sprzętu medycznego znajdującego się w poradni.
5.Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, przepisów branżowych i resortowych a także regulaminów obowiązujących w WZS.
6.Opieka pielęgniarska nad pacjentem i jego rodziną, w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki chorób, świadczeń pielęgnacyjnych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 726,15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: a)wykształcenie: wyższe zawodowe na poziomie licencjata
b)wymagany profil (specjalność): wykształcenie pielęgniarskie
c)wymagania formalne: aktualne prawo wykonywania zawodu
d)doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w poradni chirurgicznej /oddziale chirurgii lub posiadanie kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego
e)znajomość procedur pielęgniarskich,
f)stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu pielęgniarki,
g)umiejętność obsługi medycznych systemów informatycznych,
h)znajomość przepisów o Ochronie Danych Osobowych,
i)znajomość przepisów o Ochronie Praw Pacjenta.

NIP: 8132927169
REGON: 690561132
Adres: WARZYWNA 3, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

opublikowano: 2024-10-04