Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Inspektor ochrony danych osobowych w centrum usług wspólnych w cieszynie - oferta konkursowa - Cieszyn, śląskie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: Centrum Usług Współnych Cieszyn
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0963

Miejsce pracy: Ratuszowa 1, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pełny zakres wykonywanych zadań na stanowisku na stronie BIP oraz w siedzibie CUW
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: szczegóły oferty na stronie internetowej bip.um.cieszyn.pl
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania zgodnie z ogłoszeniem naboru na wolne stanowisko na stronie www.bip.um.cieszyn.pl

NIP: 5482619544
REGON: 241591129
Adres: Ratuszowa 1, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć osobiście w siedzibie CUW w Cieszynie lub przesłać na adres CUW w Cieszynie, ul. Ratuszowa 1, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Inspektor ds. Ochrony Danych Osobowych w CUW Cieszyn, ul. Ratuszowa 1w terminie do dnia 14.10.2024 roku do godz. 15.00 (decyduje data faktycznego wpływu do CUW).

Dokumenty, które wpłyną do CUW po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane .

Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne i przejdą do następnego etapu naboru, będą powiadamiani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie CUW.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-10-04