Data ważności ogłoszenia: 03 listopada 2024 (niedziela)

Murarz pieców przemysłowych - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: WULKAN S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1371

Miejsce pracy: Tartakowa 31/33, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie wymurówki pieca i kadzi. Zakład pracuje w systemie 3-zmianowym. Zatrudnienie w okresie próbnym na umowę zlecenie następnie umowa o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenie miesięcznego od 5000 zł
Zawód: pozostali murarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracodawca może przyuczyć do pracy na stanowisku ale pod warunkiem znajomość przez kandydata technik murarskich (mogą być tradycyjne).

NIP: 5730040380
REGON: 150910355
Krótki opis działalności gospodarczej: odlewnia żeliwa
Adres: Tartakowa 31/33, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Rzeszut
Nr telefonu: 734 460 292
E-mail: aleksandra.rzeszut@wulkansa.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych, kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania; osobisty lub e-mailowy, w przypadku osób zarejestrowanych w urzędzie pracy wymagane jest pobranie skierowania u swojego doradcy klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-16.00

opublikowano: 2024-10-04