Data ważności ogłoszenia: 05 listopada 2024 (wtorek)

Pracownik malarni proszkowej - Swarożyn, pomorskie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: PAK PROTECT Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/24/1144

Miejsce pracy: Piastowska 12, 83-115 Swarożyn, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -wieszanie detali do malowania
-przygotowanie powierzchni detali do lakierowania,
-usuwanie wad materiału za pomocą szlifierki oscylacyjnej,
-oczyszczanie elementów z drobnych zanieczyszczeń,
-właściwe zawieszenie elementów na linii lakierniczej,
-weryfikowanie gotowych wyrobów oraz ich pakowanie,
i-nne zadania powierzone przez przełożonego.
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt: telefoniczny: 737-333-120, e-mail: biuro@PAKProtect.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 40 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali malarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

NIP: 5932624173
REGON: 385908793
Adres: PIASTOWSKA 12, 83-115 Swarożyn, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 737-333-120
E-mail: biuro@PAKProtect.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: *

opublikowano: 2024-10-04