11 stycznia 2009 (niedziela)
(Archiwum)

Finał WOŚP na placu Bartosza Głowackiego Tarnobrzeg

kategoria: kino

11 stycznia 2009 r. odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy impreza odbędzie się w samym centrum miasta - na placu Bartosza Głowackiego. Dotychczas finały odbywały się na hali OSiR.

To będzie rodzinny, najbardziej kolorowy i najgłośniejszy Finał WOŚP - zapewnia tarnobrzeski sztab orkiestry - będzie Fire Show na ziemi i Ogniste Pejzarze na niebie. Muzycznym podusmowaniem finału będzie koncert zespołu Orkiestra Dni Naszych.

W ubiegłym roku podczas finału WOŚP zebrano rekordową sumę 60 095,89 zł. Od lat fundacja WOŚP wspiera sprzętowo także tarnobrzeski szpital - łącznie trafił tu sprzęt medyczny wart kilkaset tysięcy złotych.

Wszelkie informacje na temat finału znaleźć można na stronie internetowej tarnobrzeskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ostatnia aktualizacja: 2008-12-19
« powrót
Komentarze
Rzeszów, podkarpackie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 07:00
Festiwal ZEW się budzi 2026
3 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Wieczór Hiszpański
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 16:00
Folkowisko - Łukiem Karpat
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Karnet na Young Arts Festival 2026
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Marcin Masecki & Boleros | Young Arts Festival 2026
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Recital "Dagny śpiewa Piaf"
17 lipca 2026 (piątek), godz. 21:00
Paktofonika Orkiestra | Young Arts Festival 2026
18 lipca 2026 (sobota), godz. 19:00
Dobrawa Czocher | Young Arts Festival 2026
Polityka Prywatności