II Rzeszowski Turniej Biznesowy w WSPiA

Zarządzanie wirtualnym biurem podróży będzie głównym zadaniem konkursowym podczas II Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego. Konkurs organizowany jest przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą w ramach XII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W rozgrywce może uczestniczyć 8 trzyosobowych zespołów. Na zgłoszenia uczestników organizatorzy czekają do wtorku 19 listopada 2019 r.

II Rzeszowski Turniej Biznesowy zorganizowany zostanie 20 listopada 2019 r. Konkurs odbędzie się w środę 20 listopada 2019 r. w godzinach w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Od godziny 09:00 do 14:00 uczestnicy konkursu będą zarządzać wirtualnym biurem podróży.

Konkurs organizowany jest w ramach XII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego hasłem przewodnim jest "Biznes bez barier". Celem rozgrywki jest sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem branżowych symulacji biznesowych REVAS.

Zadaniem uczestników II Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego będzie konkurowanie na wirtualnym rynku z innymi uczestnikami oraz podejmowanie szeregu decyzji podobnych do tych, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie. Uczestnicy będą musieli przypisać funkcje poszczególnym członkom zespołu, stworzyć misję oraz ustalić strategię działania. Ponadto, gracze będą decydować o jakości usług, produktów, cenie, marketingu oraz finansach swojej firmy. Po każdej rundzie decyzyjnej otrzymają wyniki w zestawieniu z rezultatami firm konkurencyjnych. Oceny wystawiane są na podstawie karty wyników, która składa się z wyniku ekonomicznego, rozwoju firmy, zadowolenia pracowników, zadowolenia klientów oraz poziomu zadłużenia. Dzięki symulacjom uczestnicy Konkursu będą mogli w praktyczny sposób zobaczyć, jaki wpływ ich decyzje mają na wyniki ich firm. W ten sposób, w bezpiecznych warunkach, można sprawdzić różne strategie prowadzenia działalności gospodarczej.

W II Rzeszowskim Turnieju Biznesowym uczestniczyć może 8 zespołów składających się z 2 lub 3 osób. Zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie http://e-klinika-przedsiebiorczosci.wspia.eu/projekty/konkursy/rzeszowski-turniej-biznesowy. Termin zgłoszeń upływa we wtorek 19 listopada 2019 r. o godzinie 14.00). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości wzięcia udziału w konkursie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Przed przystąpieniem do rozgrywki uczestnicy powinni zapoznać się z Regulaminem Konkursu, instrukcją gry oraz filami instruktażowymi, które są dostępne na kanale REVAS w serwisie YouTube.

Organizatorem Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego jest WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa. Partnerem przedsięwzięcia jest firma Revas Sp. z o.o. dostawca branżowych Symulacji biznesowych. Konkurs jest jednym z elementów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie http://e-klinika-przedsiebiorczosci.wspia.eu/projekty/konkursy/rzeszowski-turniej-biznesowy

data ostatniej modyfikacji: 2019-11-19 11:09:24
Komentarze
 
Polityka Prywatności