WSPiA w akcji #GaszynChallenge

Wykładowcy, pracownicy administracji oraz studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej włączyli się w akcję #GaszynChallenge. Uczelnia nominowana została przez firmę Karabela, a reprezentacja WSPiA podjęła wyzwanie, wspierając akcję zbiórki pieniędzy na leczenie Wojtka cierpiącego na SMA.

#GaszynChallenge to akcja zapoczątkowana przez druha z OSP w Gaszynie. Ma na celu rozpropagowanie zbiórki pieniędzy na leczenie małego Wojtka, chorego na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Wyzwaniu jest proste – chodzi o zrobienie 10 pompek i wpłacenie co najmniej 10 złotych na akcję.

W akcji uczestniczą różne służby i instytucje. Włączyła się w nią również WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa. Jak tłumaczy dr Przemysław Niemczuk, Dziekan – Dyrektor Kolegium Administracji i Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPiA, uczelnia otrzymała wyzwanie i w szczytnym celu postanowiła je podjąć. – Dziękujemy za nominację firmie „Karabela”. Bardzo cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tej akcji. Podjęliśmy wyzwanie, bo uważamy, że pomoc i wsparcie dla chorego dziecka jest najważniejsze. Na parkingu przed naszą Uczelnią zgromadziło się kilkanaście osób, kobiet i mężczyzn, które zdecydowały się na zarobienie 10 pompek. Są to osoby funkcyjne, wykładowcy, pracownicy administracyjni oraz studenci naszej Uczelni. Zadanie wykonane, dzięki temu możemy nominować kolejne instytucje – mówi dr Przemysław Niemczuk.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa nominowała do #GaszynChallenge:

1.    Najwyższą Izbę Kontroli – Delegaturę w Rzeszowie,

2.    Izbę Administracji Skarbowej w Rzeszowie,

3.    Urząd Miasta w Przemyślu.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/wojtus?fbcli

data ostatniej modyfikacji: 2020-06-29 09:31:46
Komentarze
 
Polityka Prywatności