26 czerwca 2015 (piątek)
(Archiwum)

Mama Selita na Europejskim Stadionie Kultury w duecie z Sophie Villy

Mama Selita
Mama Selita
kategoria: koncerty

26 czerwca, w trakcie koncertu głównego festiwalu Wschód Kultury, na rzeszowskim stadionie miejskim, Mama Selita wystąpi w duecie z młodą gruzińską wokalistką Sophie Villy. Zespół, oprócz materiału z płyty "Materialiści" wykona kilka piosenek z repertuaru Sophie.

Duety polskich artystów z zaproszonymi gośćmi są znakiem rozpoznawczym imprezy. Tego dnia na scenie pojawią się między innymi Iza Lach, Natalia Przybysz, Marika i Kasia Kowalska, wszyscy w towarzystwie zaproszonych gości z krajów z Europy Wschodniej.

opublikowano: 2015-06-23
« powrót
Komentarze
Rzeszów, podkarpackie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 07:00
Festiwal ZEW się budzi 2026
3 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Wieczór Hiszpański
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 16:00
Folkowisko - Łukiem Karpat
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Karnet na Young Arts Festival 2026
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Marcin Masecki & Boleros | Young Arts Festival 2026
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Recital "Dagny śpiewa Piaf"
17 lipca 2026 (piątek), godz. 21:00
Paktofonika Orkiestra | Young Arts Festival 2026
18 lipca 2026 (sobota), godz. 19:00
Dobrawa Czocher | Young Arts Festival 2026
Polityka Prywatności