4-6.03.2016
(Archiwum)

Szlakiem cerkwi z Tokiną. Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Szlakiem cerkwi, fot. Barbara Czernek
Szlakiem cerkwi, fot. Barbara Czernek

Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 4-6 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima: gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat. 4-6 marca (weekend) Tokina oraz fotowarsztaty zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej. Będzie to plener fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie - jak zwykle solidną dawkę wiedzy fotograficznej zostanie informacjami o historii, architekturze i sztuce - w jedynych w swym rodzaju okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny "Bohun", pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk - w jak zwykle obezwładniająco wciągający sposób będzie opowiadał o kulturze Karpat i zawiłościach losów ludzi zamieszkujących Bieszczady z przyległościami.

Termin: 4-6 marca 2016
Cena: 450 zł

Cena obejmuje:

· uczestnictwo w zajęciach,

· transport busem podczas sobotniego pleneru,

· 2 noclegi,

· wyżywienie.

Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com
www.fotowarsztaty.com/tematy/item/29-szlakiem-cerkwi

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.


opublikowano: 2016-02-03
Komentarze
Rzeszów, podkarpackie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 18:30
Świąteczne malowanie przy grzańcu w Rzeszowie!
12 grudnia 2025 (piątek), godz. 20:00
THE ANALOGS | DUKLA
6 lutego 2026 (piątek), godz. 20:00
POWRÓT SCYZORYKA: LIROY + HWR & KARAZ | RZESZÓW
14 lutego 2026 (sobota), godz. 18:30
WALENTYNKOWE MALOWANIE PRZY WINIE w Rzeszowie!
14 lutego 2026 (sobota), godz. 19:00
SYMPHONICA | Rzeszów
20 lutego 2026 (piątek), godz. 18:00
PUNKY REGGAE LIVE 2026 | Rzeszów
8 marca 2026 (niedziela), godz. 18:30
Dzień Kobiet i MALOWANIE PRZY WINIE w Rzeszowie!
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 16:00
Folkowisko - Łukiem Karpat
Polityka Prywatności