4-6.03.2016
(Archiwum)

Szlakiem cerkwi z Tokiną. Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Szlakiem cerkwi, fot. Barbara Czernek
Szlakiem cerkwi, fot. Barbara Czernek

Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 4-6 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima: gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat. 4-6 marca (weekend) Tokina oraz fotowarsztaty zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej. Będzie to plener fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie - jak zwykle solidną dawkę wiedzy fotograficznej zostanie informacjami o historii, architekturze i sztuce - w jedynych w swym rodzaju okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny "Bohun", pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk - w jak zwykle obezwładniająco wciągający sposób będzie opowiadał o kulturze Karpat i zawiłościach losów ludzi zamieszkujących Bieszczady z przyległościami.

Termin: 4-6 marca 2016
Cena: 450 zł

Cena obejmuje:

· uczestnictwo w zajęciach,

· transport busem podczas sobotniego pleneru,

· 2 noclegi,

· wyżywienie.

Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com
www.fotowarsztaty.com/tematy/item/29-szlakiem-cerkwi

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.


opublikowano: 2016-02-03
Komentarze
Rzeszów, podkarpackie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 17:00
ART & WINE SESSION 2026 I KARNETY
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 17:00
ART & WINE SESSION 2026 I KINO
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 17:00
ART & WINE SESSION 2026 I KINO
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 17:30
Muzyczny życiorys Franka Sinatry przy świecach
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Rzeszowie!
19 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
100 kg lżejsza - spotkanie z Katarzyną Guzik.
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 07:00
Festiwal ZEW się budzi 2026
3 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Wieczór Hiszpański
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 16:00
Folkowisko - Łukiem Karpat
Polityka Prywatności