Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów
2018-10-19 19:00

Kali - Rzeszów

Kali - Rzeszów
kategoria: koncerty

Miejsce: Pod Palmą
Rzeszów, Cicha 4a

Kup bilet

Cena biletu Standard : 35 PLN

Kali

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Pod Palmą z ogromną przyjemnościązapraszają na koncert Marcin "Kali" Gutkowski, promujący jego nowy album „V8T”, który odbędzie się 19.10.2018 w Rzeszowie.

Start: 19:00 Miejsce: klub Pod Palmą, ul. Cicha 4a, Rzeszów

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogęwejść tylko z opiekunem prawnym lub osobąpisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Wzór zgody: http://bashesh.com/wp-content/uploads/2018/08/zgoda-na-udział-dziecka.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

V8T”to oznaczenie jednostki napędowej automobilu Kaliego, któryza sprawąciągłego życia w trasie, stałsię dla niego swoistym drugim domem, rodząc tym samym koncept albumu. „V8T”to14 nowoczesnych numerów.To podróżna koncert u boku Kaliego, którąmożna porównaćdo rozmowy dwóch dobrym ziomków.Zacałą produkcjęna albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzyma rękęna pulsie aktualnych trendów. Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy : https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/ Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/bashesh 
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia www.bashesh.com


data ostatniej modyfikacji: 2018-09-19 17:15:01
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
boks_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSBiNoZ 3
miniatura Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
miniatura
 
Polityka Prywatności